Yeni Sezon İç Giyim Ürünleri

2007 yılından bu yana üzerinden satış yapan icgiyims.com Türkiyenin en ünlü iç giyim markalarının satışını yapmaktadır. Normal e-ticaret sitelerinden farklı olarak en ucuz fiyat avantajlarını sağlarken sizin de ek gelir kazanmanıza olanak sağlıyor.

iç giyim

icgiyims.com bir networking değildir.

Genellikle network – marketing sistemlerinde üye bulma ve oluşturulan bu alt üye ekiplerinin kazançlarından gelir elde etme yöntemine dayanır. Satışlardan gelir elde etme ikinci plandadır.

icgiyims.comda ise asıl amaç gerçek ticarettir.

Satışlardan gelir elde etme modeline dayanır. Alt üye oluşturma, ekip kurma ve bunlardan prim alma sistemi yoktur. Bu nedenle ürünlerimizin toptan satış fiyatları networking sistemlerindeki satış fiyatlarından oldukça düşüktür. Gerçek toptan fiyatları üzerinden alarak piyasa fiyatlarından ya da altında hiç zorlanmadan satış yapabilir ve yüksek gelir, ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kayıt ücreti, üyelik ücreti yok…

Sitemize hiç bir ücret ödemeden kayıt olabilirsiniz.

24 Saat İçinde Kargoya Teslimat

Networking ve özel alışveriş sitelerinde olduğu gibi siparişleriniz sonradan tedarik edilmez. Tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur. Siparişinizi verdiğinizde kargonuz hazırlanır ve gönderilir. Siparişinizin size ulaşması 24 – 48 saat arasında sürer.

Yeni sezon iç giyim ürünleri

Bu yazı 03 Eylül 2012 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 4.813 defa okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*