Yazar Olmak İstiyorum

2008 yılında başladığımız “Faydalı Bilgiler Sitesi” konumundaki sitemizde bugün birbirinden değerli bir çok yazı bulunmaktadır. Sitemizde bulunan reklam alanlarından elde edilen gelirleri her zaman eşit olarak yazarlarımızla paylaşıyoruz. Siz de sitemizde yazar olup, gelir elde etmek istiyorsanız; lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Yazar Başvuru Formu

 
   

  * Sitemizde bulunan bütün yazıların hukuki sorumlulukları yazarlara aittir. İnternet üzerinden satışı yasak olan ürünlerin reklamını ve satışını yapmak yasaktır. Kanunlar ile açıkça belirtilmiş, yasal olmayan konularda yazılar yazmak yasaktır.

  – Yazarlarımızın daha iyi yazı yazmaları ve sistemimizi öğrenmeleri için ilk önce eğitim verilmektedir. Bütün yazarlarımıza yazı yazarken edilmesi gereken konular anlatılmaktadır. Ve her ay yazılarını daha çok kitleye ulaştırmak için neler yapmaları gerektiği hakkında bilgi paylaşımımız devam etmektedir.

  – Her ayın ilk günü sitemizde yayımlanan reklamların kesinleşmiş kazançları belli olur ve yazarların yazıları ile sitemize kattıkları değer algoritması ile formüle edilerek yazarın payı hesaplanır. Her ayın 10’u ile 15’i arasında belirtmiş oldukları banka hesabına kazançları gönderilir. (Daha çok gelir elde etmek için yapmanız gerekenler, değer algoritmasını oluşturan değişkenler hakkında yazarlarımıza bilgi vermekteyiz.)

  – Yazarın eğitim süresince yazdığı yazılar kontrol edilerek yayımlanır. Yazıların onay süreci yoğunluğa göre 1-3 iş günü sürebilir. Kontrol ederek yayımlamamızın amacı hem varsa hatalarının ne olduğu hakkında daha iyi bir yazar olabilmesi için eleştirilerimizi sunmak hem de olası hukuki koşulların dışında yazı yayımlanmasını engellemektir.

  – Yazılarda en çok ettiğimiz konu Türkçe imla kurallarıdır. Bu konuda çok hassas olduğumuzu belirtmek isteriz.

  – Sitemizde daha önce başka bir yerde yayımlanmış olan yazılar (bu yazı size bile ait olsa) yayımlanmaz.

  – Telif hakları kanunu ile korunan içerik ve görsel materyaller kesinlikle kullanılamaz.

  – Sitemizde yayımlanan bütün yazıların özgün ve bilgilendirici içeriğe sahip olmasını istiyoruz.

  – Kanunen ve site kurallarımızca belirttiğimiz kurallara aykırı içerik girişi yapan yazarlarımız önce uyarılır. Kasti olarak yapmışsa yazar hakları silinir ve kesinleşmiş kazancı varsa bile gönderilmez. İlk uyarıyı aldıktan sonra aynı hatayı yapmaya devam etmesi durumunda da bütün haklarını kaybeder.