VitrA’nın Fonksiyonel Tasarımıyla Göz Alan Duş Teknesi Modelleri

Avrupa standartları gereğince insan sağlığına duyarlı, hijyenik ve dayanıklı teknesi çözümleri üreten VitrA; dünyaca ünlü Lucite International’ın dökme akrilik plakalarını kullanarak kalite farkını ortaya koyuyor. Duş teknesi tasarımlarında , silindir, oval, kare, dikdörtgen, köşe ve ofset gibi farklı form seçenekleri sunan VitrA; uygulama çözümlerinde de 5 farklı yöntem öne sürüyor. Monoblok, Flat, Monoflat, Flat Ayaklı Panelli ve Sıfır Zemin olarak adlandırılan bu yöntemler, VitrA’nın duş teknesi ve küvet modellerinin yaşam alanlarınıza kolayca adapte olmasını sağlıyor. Estetik ve kullanışlı detaylarla zenginleştirilmiş akrilik duş teknesi modelleri arasında öne çıkan V-Stone, Smooth ve Optimum Neo koleksiyonları sağladığı ekstra hijyenik tasarımı ve dayanıklılığı ile uzun süreli kullanım olanağı sunuyor.

VitrA

Minimal Tasarımıyla Akılları Çelen V-Stone Koleksiyonu

Farklı ebat seçenekleri ile her boyuttaki banyo dekorasyonunda kullanabileceğiniz, birbirinden şık duş teknesi modelleri VitrA’nın V-Stone koleksiyonunda boy gösteriyor. Mat gri, beyaz ve antrasit renk seçenekleri ile modern banyolar için iddialı çözümler sunan, doğal taş modasını ve estetiğini yansıtan V-Stone koleksiyonu, VitrA tasarım ekibinin özenle tasarladığı modellerden oluşuyor. Minimal çizgilerden oluşan, kare ve dikdörtgen duş teknesi seçeneklerinin bulunduğu V-Stone koleksiyonu, VitrA’nın farklı özelliklere sahip duş kolonları ve duş başlıkları ile kolayca kombinlenebiliyor. Banyo dekorasyonunda doğal taş hissi veren mat dokusu ve solid döküm malzeme üretimiyle çağdaş ve yalın bir tarz yaratmak isteyenler, tercihini V-Stone koleksiyonundan yana yapıyor.

Zengin Ebat Seçenekleri ve Yalın Tasarımı ile Dikkat Çeken Smooth Koleksiyonu

VitrA’nın birbirinden şık duş teknesi modellerinde öne çıkan bir diğer koleksiyon ise Smooth. Smooth koleksiyonunda yer alan duş teknesi modelleri, zarif ve estetik tasarımıyla dikkatleri üzerine topluyor. Yumuşak eğim detayı ile banyo dekorasyonuna zarafet katan Smooth duş teknelerinin ebat skalası ise oldukça geniş. İsteğinize bağlı olarak kare ya da dikdörtgen formundaki duş teknelerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 41 farklı ebat 5 farklı uygulama seçeneği ile genişlik olarak 70 cm’den başlayan boyut seçenekleri 90 cm’e kadar uzanıyor. Uzunluk içinse 90 cm’den 180 cm’e kadar farklı ölçülerde ürün seçenekleri bulunuyor. İsteğe göre uygulanabilen VitrA kaydırmaz teknolojisi ile Smooth koleksiyonu; Lucite International’ın ürettiği rengi homojen dağılan, dayanıklı ve uzun süre kullanılabilen dökme akrilik madde içerir. Smooth koleksiyonu, solmayan beyaz seramik rengi ve hijyenik kullanım olanağı ile ıslak hacimli yaşam alanları için ideal.

VitrA Smooth Unitesi Revizyon

Köşe Duş Teknesi Çözümleri İçin İdeal: Optimum Neo Koleksiyonu

VitrA’nın göz alıcı koleksiyonlarından bir diğeri ise Optimum Neo olarak biliniyor. Duş teknesi ve küvet modelleri ile banyo dekorasyonuna estetik bir atmosfer katan bu koleksiyon, çeşitli formlarda ve ebatlarda ürün seçenekleri sunuyor. Köşe kullanımına uygun, kare şeklindeki modeller estetik görünümü ile dikkat çekerken; oval çizgilerle tamamlanan köşe duş teknesi modelleri ise banyo dekorasyonunda daha çok yer kazanmanızı sağlıyor. Flat, ayaklı ve panelli gibi farklı uygulama seçenekleri ile satışa sunulan Optimum koleksiyonunun uzun süreli kullanımlarda solmayan rengi ve hijyenik yüzeyleri, bu koleksiyonu VitrA kullanıcıları için vazgeçilmez kılıyor.

Duş Teknesi Modellerini İşlevsel VitrA Aksesuarları ile Tamamlayın!

VitrA’nın akrilik duş teknesi modelleri arasında; yaşam alanını modern, yenilikçi ve çağdaş çözümlerle donatmak isteyenler için farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Farklı duş aksesuarları ile kombinleyerek kullanabileceğiniz bu modeller; çeşitli duşakabin tasarımları ile kolayca uyum sağlayabiliyor. Diğer ürün gruplarında olduğu gibi duş teknesi tasarımlarında da yalın ve minimal çizgisinden ödün vermeyen VitrA; modern tarzıyla banyo dekorasyonuna şıklık katan farklı ürün seçeneklerini beğeninize sunuyor. Siz de banyonuzda yenilikçi teknolojiler ile geliştirilmiş, işlevsel ve estetik duş teknesi modellerine yer vermek istiyorsanız; hemen VitrA’nın eşsiz koleksiyonlarına göz atın! Beğendiğiniz duş teknesi modelini satın alırken, VitrA’nın fonksiyonel duş setlerine ve duş takımlarına göz atmayı unutmayın!

Bu yazı 27 Kasım 2019 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 1.363 defa okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*