Sarımsak Çayı Nasıl Yapılır?

çayının ünü gitgide artıyor diyebiliriz. Ünlü isimlerin zayıflamasını sağlayan çayı sayesinde fazla kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilmeniz mümkün.

Sarımsak çayının doğal bir yöntem olması ile ve ünlü isimlerin sonuç alması, ünlü doktorlarında önermesi ile resmen tescillendi diyetlerinizde hızlı bir sonuç almak isterseniz, kesinlikle sarımsak çayını tercih ediniz. Sarımsak çayının sağladığı doğal yararlardan faydalanın!

sarımsak çayı

Malzemeler

  • 3 diş taze sarımsak
  • Yarım bardağı limon suyu
  • 3 bardak su
  • Yarım çay bardağı bal

Öncelikle 3 bardak suyu boş bir kabın içine boşaltınız. Sonrasında 3 diş sarımsağı da güzelce ezdikten sonra suyun içerisine boşaltınız. Ardından kaynayana dek ocakta bekletip, kaynadıktan sonra ise ocağı söndürünüz. Ocağı söndürdükten sonra da bal ve limon suyunu da kaba dökünüz.

Sarımsak çayınız böylelikle hazır. Azcık karıştırıp, soğumaya bırakınız. Sarımsak çayınızı hazırlamak gördüğünüz gibi pekte zor değil.

Sarımsak çayını yaparken kesinlikle zorlanmayacaksınız. En fazla 10 dakikanızı alacaktır. Sarımsak çayını günde 3 defa ılık olarak yardım bardak içmeniz gerekiyor. Bu işlemi ise istediğiniz kiloya ulaşana dek yapmalısınız. Sarımsak çayının sağladığı doğal faydalar sadece kilo ile kalmayıp vücudunuzun farklı bölgelerine de yarayacaktır. Her zaman doğal yöntemleri tercih etmeye bakınız.

Doğal yöntemler ileride hem sorun çıkartmaz hem de kalıcı bir çözümü sizlere sunmaktadır. Bu yüzden doğal yöntemler her zaman ilk tercihiniz olsun.

Sarımsak Çayının Faydaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*