NASIL ALIMLI KİRPİKLERE SAHİP OLABİLİRİM?

Gözünüzün ne kadar güzel olduğunu gösteren kirpiklerdir. Ne kadar dolgun ve uzunsa o kadar güzel gözlere sahip olursunuz. İstediğiniz kirpiklere kavuşmanız çok kolay.
Malzemeler:
1. 1 çay kaşığı hint yağı.
2. 1 çorba kaşığı yağı.
Hint yağı ve yağını bir kaba koyunuz. Ayrı bir kaba da sıcak su koyarak hint yağı ve kakao yağı bulunan kabı bunun içine oturtunuz. Krem kıvamına gelene kadar karıştırarak ısıtınız.

kirpik
Karışım soğuduktan sonra 15 gün boyunca gece yatmadan, gözünüze kaçırmamaya dikkat ederek köklerinden uca doğru temiz bir yardımıyla sürünüz.
Kirpiklerinizi gürleştirmek için ise eşit miktarda hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırırınız. 15 gün boyunca aynı yöntemle uygulayınız.
15 gün sonra kirpiklerinize inanamayacaksınız.

Bu yazı 18 Aralık 2008 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 12.595 defa okundu.

Bu yazı için 4 yorum yorum yapılmış.

  • tamam badem yagı kakao yagı hınt yagı kıprıklere cok yararlı
    cok guzel ama 15 gun sonra daha kullanmıycakmıyız

  • Tabii ki kullanabilirsiniz Lale hanım, acak kirpikleriniz için bu 15 günlük kür yeterli olacaktır. Ama şu şekilde uygularsanız daha faydalı olur; 15 gün kullanın sonra bir buçuk iki ay bekleyin, sonra yine 15 günlük bir kür uygulayın.

  • 1 çay kaşığı ve 1 çorba kaşığından elde ettiğimiz krem kıvamındaki karışımı 15 gün boyunca mı uygulayacağız yoksa her gece tekrardan mı hazırlayacağız bu karışımı ????

  • her gece hazırlamanıza gerek yok 15 günlük hazırlayıp bunu 15 gün boyunca kulanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*