Modern Mutfakların Tercihi Bir Türk Markası Silverline

Gelişen teknoloji ile birlikte mutfaklar da modernleşti. Artık akıllı evler gibi, akıllı mutfaklar var. Dolap içleri çok daha ergonomik tasarlanıyor, solo beyaz eşyaların yerini ankastre ürünler alıyor. Ankastre ürünler hem yer tasarrufu sağlıyor, hem de mutfağı çok daha modern bir görünüme taşıyor. Satış bazında solo ürünler, 2014 yılında %2 gerilerken, ankastre pazarı %8 artmış durumda.

Bugün piyasada yerli, yabancı pek çok marka ankastre ürün bulunuyor. Eğer sizin tercihiniz servis ağı yaygın, yerli bir marka olacaksa önerimiz; Silverline markası olacaktır.

Silverline, 1994 yılında Gümüşfon adıyla davlumbaz üretmek için, sadece 25 kişiyle kurulmuş bir şirket. Ürettiği ilk sürgülü davlumbaza verdiği isim ise; Silverline. 2005 yılından itibaren fırın ve ocak üretimine de başlayan firma, bugün 1000 kişilik çalışanı ve Merzifon’da 85.000 m2. alana kurulu fabrikasında ürettiği ürünlerini, 0 Türk sermayesi olmanın haklı gururuyla taşıdığı “Turquality” imzasıyla yurtdışına da ihraç ediyor. Şirketin D ü 2006 dan beri halka açık, amiral gemileri ise; Silverline Ankastre

Ankastre ürünler, yeni yaşam tarzı, mutfakta geçirilen zamanın artması, modern çizgilerin trend olması ve hayatın yeni inşaa edilmiş rezidans tipi yapılara kaymasıyla günümüzde sıklıkla mutfaklarda kullanılıyor. Ayrıca yoğun çalışma hayatı nedeniyle kısıtlı olan zaman da, kadınların veya yemek yapmayı seven erkeklerin mutfakta teknolojik ürünler kullanmalarını gerektiriyor. Bu farklılaşmayı gören ve mutfakta bütünselliğe inanan Silverline Ankastre, davlumbaz, ocak ve fırının yanı sıra ankastre buzdolabı, bulaşık makinesi, eviye, çöp öğütücüsü, armatür ve mutfak grubunu tamamlayıcı çeşitli aksesuarlar da üretiyor.

silverline

Silverline ankastre buzdolabı ve ankastre bulaşık makineleri, isteğe göre A ve A enerji sertifikalı, inoks görünümlü ve düşük desibel ile çalışan ürünler. Çöp öğütücüsü yüksek hız ve güçlü torka sahip, eviyeler ise estetik ve fonksiyonellik bir arada düşünülerek tasarlanmış.

Silverline.com“daki ürünler, güçlü bir AR-GE ekibinin elinden çıkmış, tamamen yaşama keyif katmak için tasarlanmış, çevre ve enerji duyarlılığı yüksek ürünler. Bu ürünlere ulaşmak için ise; silverline.com adresini tıklamanız yeterli.

Bu yazı 09 Ocak 2016 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 3.158 defa okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*