Kaybolan uzaktan kumandayı nasıl bulurum?

Hiç uzaktan kumandanızı kaybettiniz mi? İşte bulmanız için ipuçları :

Adımlar:

1. Genellikle koyduğunuz yerlere bakın.

2. Bir şeylerin altına bakın. Belki eşiniz gazeteyi okuduktan sonra kumandanın üzerine koydu.

3. Görmüş olabileceğini düşündüğünüz kişilere sorun. Belki en son onlardan biri kullandı.

4. Mobilyaların altına bakın

5. Kanepenizin yastıklarını kaldırın. Bazen onların arasına da kaçmış olabiliyor.

6. Yatak örtünüz şöyle bir silkeleyin. Eğer televizyonu yatakta seyrettiyseniz bu yararlı olabilir. sıkça çarşafların altına da girmiş olabiliyor. O yüzden şöyle elinizle bir çarşafın üstünden yoklayıverin. Eğer burada da yoksa bir de yatak altına ve yatağın ayak kısmına doğru bakın.

İpuçları:

1. Uzaktan kumandayı hemen ilk bakışta bulamayabilirsiniz. Ama bulana kadar yukarıda yazılan adımları uygulayın.

2. Eğer sürekli uzaktan kumandayı kaybediyorsanız da onun için bir uzaktan tutucu alabilirsiniz ve onun içinde tutabilirsiniz. Diğer bir şık da bir tanesi televizyona bir tanesi de uzaktan kumandaya yapıştırılacak şekilde bantlı bir cırt cırt kullanmak. Böylelikle uzaktan kumandayı kullanmadığınız zamanlarda televizyona bitişik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

3. Diğer bir çözüm ise uzaktan kumandanıza bağlayabileceğiniz rengarenk bir ip olabilir. Böylelikle onu daha görünür hale getirebilirsiniz.

4. Ayrıca genel bir uzaktan kumanda size yardımcı olabilir. Bu uzaktan kumandalar bir çok markası için kullanılabiliyor. Sizin için arka planda ama önemli bir destek olabilir..

Uyarılar:

Eğer bulamazsanız yeni bir uzaktan kumanda almak zorunda kalabilirsiniz belki de daha da kötüsü kanalı değiştirmek için sürekli oturduğunuz yerden kalkmak zorunda da kalabilirsiniz.

Bu yazı için 1 Yorum yorum yapılmış.

  • haha:) bunu çevirirken kim okur diye çevirmiştim ama görüyorum ki hakikaten bu yola başvuranlar da oluyormuş:) umarım her şey yolunda can!!iyi iş çıkarmışsın:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*