İlk Buluşmada Nasıl Giyinilir?

Biz kadınlar için söz konusu olduğunda ne giyeceğimize karar vermek bir hayli zordur. Seçenekler çok olduğunda, neyi neyle kombin edeceğimize karar veremeyince kafamız da daha çok karışır. Peki, ilk buluşmada ne giyilmeli, nasıl giyinmeli?

Mevsim, ilk buluşmayı nerede yapacağınız, nasıl biri ile buluşacağınız, gece mi yoksa gündüz mü buluşacağınız; ilk buluşmada nasıl giyineceğinizi de değiştirir. Soğuk bir kış günü buluşacaksanız; son dönemin de modası olan oversized balıkçı yaka kazakları ve altında deri tayt pantolonları tercih edebilirsiniz. Onları tamamlamak için ise bir trençkot ve şık bir bootie yeterli olacak.

ilk-bulusma

İlk buluşma için şık bir restoran tercih ettiyseniz, hem modern hem de şık görünmelisiniz. Bunun için nar çiçeği ya da gül kurusu renginde midi boy bir elbise ve üzerinde siyah deri ceket ve altında siyah stiletto kombinini tercih edebilirsiniz. Bu kombin ile hemen her yerde yapacağınız bir ilk buluşma yemeği için kullanabileceğiniz bir kombin. Kırmızı gibi iddialı ve feminen bir renk ile onu daha ilk buluşmada etkilemeniz ise hiç de zor olmayacak…

Bu yazı 28 Ekim 2016 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 1.262 defa okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*