Hamile Giyim Modası

Her kadın kuşkusuz ki modayla ilgilenir. İlgilenmiyorum demesi bile saçmadır çünkü üstümüze giydiğimiz herhangi bir şey veya yüzümüze sürdüğümüz bir nemlendirici krem bile modaya dahildir. Dolayısıyla uzak olur, yakın olur yine de ilgilenirsiniz modayla. Fakat önemli olan giydiklerinizin üstünüze yakışmasıdır. Moda diye yakışmayan kıyafetleri giymek ya da içinde mutlu olamadığınız giysileri taşımak hoş olmasa gerek.

Özellikle hamilelik gibi bebeğinizin ağırlığını ve onun için aldığınız kiloları göz önünde bulundurursak… Denediğiniz herhangi bir kıyafet size olmayacak. Giydiğiniz hiçbir giysinin size yakışmadığını düşüneceksiniz. Sürekli bol kıyafetler arayacaksınız. Bol ve son trendlerle uzaktan yakından alakası olmayan kıyafetler… Ruhsal durumunuzu da bunu için katarsak, hamilelik; sizin için bir olacak. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, şimdi arkanıza yaslanın ve bu yazıyı okuyun derim.

Hamile Giyim

Artık hamilelikten dolayı aldığımız kilolarla yüzleşmeye ve bol kıyafetlerle onları saklamaya elveda deme vakti. Çünkü hamile modası diye bir akımın var olduğu bir dünyada yaşıyoruz. O formdaki halinizle ne giyiyorsanız aynılarının hamile koleksiyonunu da bulmanız mümkün. Bana uygun değil, kim bilir ne kadar para vereceğim diye korkmanıza da gerek yok. Çünkü normalde giydiğiniz kıyafetlerden daha pahalı değil. Yani hamilelik yüzünden gördüğünüz özel muamele tarihe karışıyor.

Sanırım bu haberle birlikte kimse sizin hamile olduğunuza inanmayacak ve aş ermelerinizi eşinize kabul ettirmek için de fazlaca çaba göstereceksiniz!

Aynı zamanda bebeğiniz için yaptığınız o güzel alışverişlerin yanında kendinize yapacağınız bu hamile alışverişi ile, hamileliğin tadını daha da çok çıkaracaksınız.

Hamile Moda

Hamilelik modası denilen bu moda, Türkiye’de yeni yeni var olmakla birlikte oldukça popüler oldu. Artık hamileliğinizi saklamanıza gerek yok! Dar bluzlar, dar pantolonlar hatta taytlar giyebilirsiniz. Mesela taytla giyilen tunikler, hamilelerde oldukça iyi durmakta. Ya da dizinize gelen çiçekli elbiseler, baharda hamile olmanın keyfini size tattıracaktır. Kışın ise belden oturan, sonrası bollaşan ekru bir mont eminim size çok yakışacaktır.

Kısacası, bu moda ile hamileliğin o güzel coşkusunu, rahat rahat yaşayabileceksiniz. Bebeğinizin tekmelerini hissetmek size daha fazla mutluluk getirecektir.

Bu yazı 31 Ağustos 2018 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 1.950 defa okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*