Gelin Saçı Modelleri

Gelin olmak her kadının hayallerinden birisidir. Tabi bu hayal filmlerdeki gibi direkt düğün sahnesi ile başlamaz. Düğüne kadar yapılması gereken çok iş vardır. En önemli dertlerden birisi hepsi de çok güzel olan arasından size ve bütçenize uygun gelinliği seçmektir. arasından seçtiğiniz hayallerinizi süsleyecek olan gelinliği üzerinize ilk giydiğiniz an yaşadığını his tarifsizdir.

Sizi ve gelinliğinizi ön plana çıkartacak en önemli ihtiyaçlardan birisi de gelin saçıdır. ise öyle her kuaförde riske atabileceğiniz bir şey değildir. Çünkü o geceyi bir kere yaşayacaksınız. Bu sebeple mutlaka güvendiğiniz ya da referansları iyi olan bir kuaföre gidin. Düğüne saatler kala saçınızı işin ehline teslim edin.

Bu yazımızda hangi gelinlik modeline hangi gelin saçının daha çok yakışacağını, gelinliğinizi ön plana çıkartacak olan da denilen bu saç yapımı da en az gelinlik seçimi kadar dikkat edip, araştırmanız gereken önemli bir konudur. için sizlere güzel bir galeri hazırladık. Fotoğraflara tıklayarak galeriyi gezebilirsiniz.

Yaz Düğünü – Gelin Saçı Modelleri – Açık Saç

Bu yazı 28 Haziran 2018 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 2.707 defa okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*