Deri Modası Geri Dönüyor

2018 – 2019 sonbahar – kış sezonunun trendleri arasında deriler özel bir yer tutmaktadır.

Farklı stil ve farklı mekânlar için öngörülmüş, yani her formda olan deri giysilere rastlayabileceğiz. Kısa deri etekler, deri ceketler, deri pantolonlar ve deriden yapılmış kıyafetler bulunacak. Deri giysiler şimdiden birçok ünlü markanın koleksiyonunda yer alıyor.

Bu sezon en trend giysilerinden biri deriler olacak. Sadece deriden yapılmış üst giysiler değil, aynı zamanda alt giysiler de bu sezon moda olacak. Deriden yapılmış üst giysileri hepimiz seve seve giyiniyoruz. Fakat deriden yapılmış etekleri ve pantolonları giymek biraz cesaret gerektirir.

Deri Modası Geri Dönüyor

Deri Modasında Tarz Nasıl Olur?

Deriden Yapılan Aksesuarlar Nasıl Kullanılır?

Deriden yapılmış çantadan yararlanırken diğer giysilerin deriden olmamasına dikkat etmek gerekir. Basit bir çanta aldığınızda ise tarzınızı deri giysilerle tamamlayın. Beyaz gömleğin üzerine siyah deri ceket giyerek güzel tarz yaratılabilir.

Dünya yıldızları da bu modanın dışında kalmıyor. Özellikle de etkinliklerde ve kırmızı halı gösterilerinde deri giysilere çok rastlıyoruz. Çünkü sahne ve podyum parlaklığı çok seviyor. Deri giysiler de bu açıdan uygun olarak düşünülebilir.

Beyonce konserlerinde baştan ayağa deri giysiler kullanıyor. Bu konuda Lady Gaga’yı not düşmezsek ayıp olurdu. Lady Gaga’nın özgün giyim tarzı olduğunu hepimiz biliyoruz. Onun tuhaf giysileri çoğu zaman deriden yapılıyor. Victoria Beckham’ın derilerle “güzel bir aşk romanı” var. Uzun yıllardır, Victoria Beckham’ı deriden yapılmış giysilerde görüyoruz. Dailymail.co.uk’a verdiği açıklamaya göre, deri giysiler onun gardırobunda özel yer tutuyor. Ayrıca yıldıza göre, deri giysilerin asla modası geçmiyor. Ayrıca, deri kıyafetleri çok güzel kombine eden yıldızlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*