Dekoratif Saat Modelleri

Ev dekorasyonun en önemli parçalarından birisi de duvar saatleridir. Modaya uyum sağlayarak her geçen gün farklılaşıp modernleşerek piyasaya sürülmektedir. Dekoratif saat modelleri ile en şık ve en modern ortamları yaratabilir ve saatin dekorasyonun bir parçası olarak evinizde ne kadar büyük bir yere sahip olduğunu görebilirsiniz. Özellikle de son senelerde büyük ve taşlı değişik biçimlerde ve modellerde tasarlanmış olan saat modelleri evlerde en çok kullanılan dekorasyon aracı olarak kullanılmaktadır.

Dekoratif saat modellerinden özellikle güneş simge olarak yansıtılmış ve boncuklarla değişik detaylarla süslenmiş olarak sunulan duvar saatleri de bulunmaktadır. Evinizin dekorasyonuna uygun olarak klasik, modern, süslü ve sade pek çok farklı dekorasyon saat çeşitlerini bulabilirsiniz. Eskiler çok fazla kullandığı guguklu saat diye isimlendirilen içinden kuş çıkan saat modelleri de nostaljik ve vintage bir dekorasyon hedefleyenler için en çok tercih edilen saat modellerindendir.

Bunun dışında aynalı, yazılı, taşlı, boncuklu ve baskılı zevkinize uygun resimli pek çok dekoratif saat modelini piyasada çok uygun fiyatlara bulmanız mümkündür. Özellikle mutfaklarda kullanılan aşçı figürlü meyve desenli saatler yine son yıllarda en çok tercih edilen dekoratif saatler arasında yer almaktadır. Bunun dışında aynalı saat modelleri ile duvarınızda hem saat hem de ayna görüntüsünü yansıtarak modern bir şıklık sağlayabilirsiniz. En fazla tercih edilen bu saat modelleri ile evinize modern ve şık bir hava katabilirsiniz. Her zevke uygun pek çok saat modelinin piyasada bulunduğu şu sıralarda özellikle de kelebekli ve kuş figürlü saat modelleri de en çok satılan dekoratif saat modelleri arasındadır.

Bu yazı 22 Ekim 2016 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 3.623 defa okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*