Çağla Şıkel’in Yüzünü Pürüzsüz Gösteren Makyaj Teknikleri

Çağla Şıkel tarzı makyaj nasıl yapılır? Onun gibi pürüzsüz bir cilde nasıl sahip olunur merak edenler için araştırdık. Siz de Çağla Şıkel’in yüzü pürüzsüz gösteren makyaj sırlarını öğrenmek istiyorsanız, Çağla Şıkel makyajı nasıl yapılır hep beraber inceleyelim.

cagla-sikel

Çağla Şıkel esmer bir tene sahip bir kadın. Bu sebepten fondöten seçimlerine çok dikkat ediyor. En ufak bir ton farkı bile yüzünde kötü bir oluşturabiliyor. Çağla Şıkel’in yüzünde çok fazla pürüz olmadığı için şeffafa yakın incelikte fondötenleri tercih ediyor. Göz altına da ten renginden bir iki ton açık bir kapatıcı kullanmayı tercih ediyor. Çekim makyajlarında belirgin göz makyajını tercih ediyor.

cagla-sikel-makyaji

Bunun için göz kapaklarına metalik gri tonları uyguluyor ve kirpik diplerine kalem sürüyor. Takma kirpik kullanarak bakışlarını daha da belirginleştiriyor. Allık kullanırken de şeftali veya pembe tonlarını tercih ediyor. Bronz tonlarında bir allık esmerlerde pek iyi durmuyor. Dudaklara ise hafif bir pırıltı vermek için parlatıcı ruj kullanması yeterli oluyor.

cagla-sikel-makyaj-sirlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*