Ailesine Düşkün Erkekler

Ailesini hiç arayıp sormayan erkeklerden iyi oldukları kesin; ama aralarında öyleleri var ki, insanı ilişkiden hatta erkeklerden soğuturlar. Özellikle anneler, erkek çocuklarına olan düşkünlükleri ile bilinirler. Hele de oğullarının yeni bir ilişkisi varsa, bazı anneler ile de yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Sizinle buluştuğundan, nereye gittiğinizden bile haberleri olabilir. Aslında durum her zaman da bu kadar iç karartıcı değildir. Öncelikle şunu belirtelim; ailesine düşkün erkekler, biz kadınlara iyi bir mesaj verir. Bu adamlar ileride iyi ve sadık bir eş, güvenilir bir baba olabileceği imajı yaratır. Bu durumda gözünüzü korkutmadan önce iki kez düşünmenizde yarar var. Sizi ikinci plana atanların yanında, ailesi ile ilişkisi arasındaki dengeyi iyi kurabilen, her ikisine de gereken özveriyi gösterebilen erkekler evlenilesi erkeklerdir.

Çünkü kardeşini, annesini, babasını, akrabalarını iyi idare edebilen bir erkek, eşi ve çocuklarını da idare etmeyi kolay başaracaktır. Ailesine düşkün bir erkek ile birlikteyseniz, panik yapmadan önce sizi nereye koyduğunu iyi gözlemlemelisiniz. Eğer ailesi ve sizin aranızda iyi bir denge oluşturabiliyorsa, tehlike çanları çalmıyor demektir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*