Stickerlar Yüzeylerden Nasıl Çıkartılır?

  • 01 Mart 2010
  • 40.085 kez görüntülendi.

Evinizde herhangi bir eşyaya yapıştırdığınız stickerları hiçbir kimyasal kullanmadan olduğu yerden çıkartmanız mümkün.  Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir saç kurutma makinesi.  Saç kurutma makinesi ile yüzeye uyguladığınız sıcak hava, stickerın yapıştırıcısının yüzeyden kolaylıkla ayrılmasını ve yüzeyin kolay temizlenmesini sağlayacaktır.

Neye ihtiyacınız var?
Saç kurutma makinesi

Nasıl Yapılır?

1) Saç kurutma makinenizi en yüksek ayarda çalıştırın ve yüzeyden çıkarmak istediğiniz sticker?ın üzerine tutun. Eğer cam bir yüzeyde çalışıyorsanız farklı bir yöntem uygulamanız gerekebilir.

Cam Yüzeylerdeki Yapışkanlar Nasıl Çıkartılır?

2) 45 saniye sıcak hava uyguladıktan sonra sticker?ınızın bir köşesinden tutup yüzeyden kolaylıkla ayrılıp ayrılmadığını kontrol edin. Yüzeyden kolaylıkla ayrılmıyorsa, 45 saniye daha sıcak hava uygulayın.

3) Sticker’ınızı çıkartın. Büyük sticker’ları bölüm bölüm çıkartmanız gerekebilir. Büyük boy stickerları çıkartırken kolaylıkla yüzeyden ayrılan bölümü çıkarttıktan sonra geri kalanına saç kurutma makinenizle yeniden sıcak hava tutun ve aynı işlemleri tekrarlayın.

4) Gerekiyorsa yapıştırıcı kalıntılarını nemli bir bezle temizleyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. figen dedi ki:

    deniyecem sticker çıkarsa çok teşekkürler

BİR YORUM YAZ