Bumerang - Yazarkafe
Nasıl Yapılır? hakkında faydalı bilgiler veren mucize site. En güzel Yemek Tarifleri ve hayatın Püf Noktaları da cabası.
 

İnternetten nasıl kız tavlanır

04 Mayıs 2009 | Yazan:

İnternetten kız tavlamak için ilk önce iyi bir fotoğrafa ihtiyacınız var ve bu fotoğraftaki mutlaka siz olmalısınız. Başkasına ait olan bir fotoğrafla (artist ve ya sporcu gibi) asla karşı tarafa güven vermezsiniz.

Sizi en iyi şekilde gösteren fotoğrafı seçtikten sonra şimdi geldi sıra kullanıcı adınıza. Bu durumda sakın ola ki bir ünlünün ya da ünlü bir karakterin adını kullanmayın, olabildiği kadar özgün olmaya çalışın. Karşı tarafa güven vermek için gerekirse kendi adınızı kullanın. Tabii ki kendi adınızı kullanırken paylaştığınız bilgilere de dikkat edin. Bu bilgiler bazen çok tehlikeli olabiliyor. Özellikle de girdiğiniz site verdiğiniz bilgileri ne kadar güvenli tutuyor bunu mutlaka öğrenmelisiniz. Bir siteye üye olmadan önce mutlaka kullanıcı şartnamelerini okuyun, hangi aşamada olursa olsun bir kız arkadaş bulacağız diye asla para ödemeyin.

Fotoğrafımız süper, kullanıcı adımızı da bulduk, artık kendimizi tanıtmanın zamanı geldi. Dinlediğiniz müzik tarzlarını paylaşmak bile çok önemlidir. Çünkü kızlar sizinle konuşmadan önce profilinizi gezerler, ona ilk önce sizin hakkınızda bilgiler sunun. Hiç bir kişi hakkında bilgiye ulaşamadığı biriyle konuşmaz. Sizinle konuşması için ortak yönleriniz olmalıdır. Hava atmak için değil, gerçekten de hoşlandığınız şeyler, dinlediğiniz müzikleri, okuduğunuz kitapları profilinizde yazın. Eğer hava atmak için yazarsanız yarın öbür gün o kitabı gerçekten okumuş birisi bir soru sorduğunda yalanınız ortaya çıkmasın, ona doğru cevaplar verdikçe sizden hoşlanmasını sağlamış olursunuz. Ve şunu asla aklınızdan çıkartmayın, internette kimse sizinle tipiniz için konuşmaz, yaptığınız işlerle, konuştuğunuz cümlelerle sizi tanır. Ortak yanlarınız varsa mutlaka sohbet bir yerden başlar. Sakın ola gidipte güzel bayanlara “-merhaba tanışabilir miyiz?” diye mesajlar atmayın. İnanın ki bu çok itici bir harekettir.

flört

Fotoğraflarınız, kullanıcı adınız, profilinizdeki bilgiler ne kadar gerçek olursa o kadar ilgi çekersiniz. Ve her iş gibi bu işin de sıkıntıları vardır. Hiç zaman harcamadan, kızı tavlayacağınız siteye birşeyler katmadan, bedavaya bir şey bulamazsınız. Ve şunu da belirtmek isterim ki “Facebook” kız tavlanacak bir site değildir ve burda vaktinizi boşa harcamayın. Facebook”ta geçireceğiniz her saniye boşa gidecektir, bir kız bulsanız bile karşınıza çıkacak olan gerçek sizi üzmesin. Oradaki bayan profillerinizn p”i sahte profillerdir. İnsanları kandırarak sitelerini ve pazarladıkları ürünü tanıtmak için açılmış yalan hesaplardır. Geri kana 0 ise gerçektir ama onlarda size bakmaz. Facebook”un amacı daha önce tanıştığınız kişilerle iletişim sağlama kanalıdır. Açılan gruplar okuduğunuz okul ya da çalıştığınız şirkete aittir ve bu gruplar sayesinde daha önceden ya da halen etkileşim içinde olan kişileri birbirine bağlar. Sitelerini tanıtma ve ürünlerini pazarlama amacıyla açtıkları sahte profillerden daha fazla bu amaçlarını sürdürebilmek için kurdukları gruplarda vardır.

“-Facebook”ta ben senin ilkokul arkadaşınım tanıdın mı?” şeklinde kandırarak bir yerlere varamazsınız. Günün birinde o ilkokula ait özel bir soru sorduğunda cevap veremezseniz bütün harcadığınız vakit boşa gider. Facebook”ta kız tavlayan yok mu? Elbetteki var ama söylediğim gibi harcadığınız vakte değmez. Bir kızı tavlamak için çok uğraşmak lazım ve bunun için Facebook hiç uygun bir ortam değildir. Daha çok sosyal ortam imkanı sunan sitelerde şansınız kat be kat fazladır.

Hangi sitelerde şansınızın daha çok olduğunu elbet söylemeyeceğim. Hem reklam yapmamak için hem de burada kız tavlanıyor imajı yaratmamak için bunları yazmak doğru değil. Sonuç olarak anlatmak istediğim şey karşı tarafa ne kadar çok güven verirseniz o kadar karşılığını alırsınız. Yeterki karşı tarafı kızdıracak şeyler yapmayın ve çok da popüler olmuş siteler de aramayın. Popülerlik demek sahte profillerin çok olması demek. Ayrıca tekrar söylemek isterim ki, bir site için artı özellikler ekleyerek ödeyeceğiniz paralar tamamen boşadır. Çenesi laf yapan ve zeki olan adam hiç alakasız bir sitede bile kız tavlar. Zaten kız tavlama üzerine kurulu hiç bir sitede kız yoktur, olanlar da gereksizdir. Siz siz olun internet üzerinden konuştuğunuz hiç kimseye öyle çabuk güvenmeyin. Çünlü internet üzerinde o kadar çok dolandırıcı var ki. Dolandırıcılık diyince sadece para çalma gelmesin aklınıza, evli olan birinin evli değilim diyerek karşı cins araması da dolandırmaktır. Yani karşı tarafı önce iyice tanıyın. Bu işler emek ister, bir profil açmakla herşey hallolmaz. Öncelikte ortaya birşeyler katmalısınız ki sonra zaten kız ayağınıza gelir. Bol şanslar.

Devamını Oku...
Nasıl Yapılır?

Nasıl Yapılır?
 
 

Sponsorlu Bağlantılar

ARAMA

En Çok Okunanlar

Taze Bilgiler

Gizlilik Politikası  |  İletişim | İstek | Reklam | Şikayet  |