NASIL ALIMLI KİRPİKLERE SAHİP OLABİLİRİM?

 • 18 Aralık 2008
 • 10.062 kez görüntülendi.

Gözünüzün ne kadar olduğunu gösteren kirpiklerdir. Ne kadar dolgun ve uzunsa o kadar gözlere sahip olursunuz. İstediğiniz kirpiklere kavuşmanız çok kolay.
Malzemeler:
1. 1 çay kaşığı hint yağı.
2. 1 çorba kaşığı .
Hint yağı ve kakao yağını bir kaba koyunuz. Ayrı bir kaba da sıcak su koyarak hint yağı ve kakao yağı bulunan kabı bunun içine oturtunuz. Krem kıvamına gelene kadar karıştırarak ısıtınız.

kirpik
Karışım soğuduktan sonra 15 gün boyunca gece yatmadan, gözünüze kaçırmamaya dikkat ederek köklerinden uca doğru bir yardımıyla sürünüz.
Kirpiklerinizi gürleştirmek için ise eşit miktarda hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırırınız. 15 gün boyunca aynı yöntemle uygulayınız.
15 gün sonra kirpiklerinize inanamayacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Erkan BULAN dedi ki:

  her gece hazırlamanıza gerek yok 15 günlük hazırlayıp bunu 15 gün boyunca kulanabilirsiniz.

 2. ada dedi ki:

  1 çay kaşığı ve 1 çorba kaşığından elde ettiğimiz krem kıvamındaki karışımı 15 gün boyunca mı uygulayacağız yoksa her gece tekrardan mı hazırlayacağız bu karışımı ????

 3. Şehnaz PAÇACI dedi ki:

  Tabii ki kullanabilirsiniz Lale hanım, acak kirpikleriniz için bu 15 günlük kür yeterli olacaktır. Ama şu şekilde uygularsanız daha faydalı olur; 15 gün kullanın sonra bir buçuk iki ay bekleyin, sonra yine 15 günlük bir kür uygulayın.

 4. lale dedi ki:

  tamam badem yagı kakao yagı hınt yagı kıprıklere cok yararlı
  cok guzel ama 15 gun sonra daha kullanmıycakmıyız

BİR YORUM YAZ