Gençlik cilt bakımı

Bu dönem cildiniz için doğru bakım disiplininin oturtulduğu dönemdir. Cildinize uygun bir bularak sabah, akşam kullanın. Gün sonlarında yüz temizliğinde daha da özenli olun. Eğer yağlı bir cildiniz veya sivilceniz varsa temizleyicileri deneyin.
Cildi nemlendirme de çok önemlidir. sorununuz varsa yağsız bir nemlendirici kullanın. Bu tip sorunlarda, genellikle eğilim cildi kurutmaya yöneliktir. Halbuki, bu cildi daha da kötüleştirir. Doğru olan, uygun bir nemlendirici ile gözeneklerin nefes almasını sağlamaktır.

cilt bakım

Şöyle ya da böyle, herkes çağlarında sivilce veya bir takım başka problemleriyle uğraşmak durumunda kalmıştır. Bu durum sıkıcı olmasına rağmen, üstesinden gelmek için pek çok çözüm ve tedavi yolu vardır.

Bu yazı 03 Ekim 2008 tarihinde yayımlandı ve bugüne kadar 5.305 defa okundu.

Bu yazı için 2 yorum yorum yapılmış.

  • ee tedavi yolu nerede ???
    bahsederseniz sevinirim 26 yaşında bir çocuk annesiyim ve ergenliğimde çıkarmadığım kadar sivilcem var büyük ve ağrılı ne yabilirim evde ve yapabilme imkanım olan çözümler daha çok faydalı olacaktır şimdiden teşekkür ederim

  • arife hanım bir çok ayzımızda bir çok cilt tedavisine deyindik. sitemize bir göz atarsanız size uygun bir tedavi yöntemine ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*