Crack Nasıl Yapılır?

  • 21 Ekim 2013
  • 9.712 kez görüntülendi.

Oyun yüklerken, oyunun açılması için yapılması gerekiyor. Çoğu oyunda bu geçerli olmakla beraber çoğu oyuncu da konusunda tam anlamıyla bir bilgiye sahip değiller. Bu konuda birçok sorun ortaya çıkıyor. Oyunlar siliniyor veyahut sürekli arkadaşlar rahatsız ediliyor vs. derken hiç bu uğraşa girmeden, crack yapmayı öğreneceksiniz. Crack oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Öncelikle indirdiğiniz oyun dosyalarını açın. İçerisinde “Crack” adlı klasör vardır. Bu klasöre tıklayın. Klasörde oyunun simgesi bulunmaktadır. Bu simgeye sağ tıklayıp, kopyala veyahut kes seçeneğine tıklayınız. Ardından masaüstünüze geliniz ve oyunun simgesine sağ tıklayıp, dosya konumunu aç deyiniz. Sonrasında oyun klasörü açılacaktır, buraya Ctrl+V veyahut sağ tıklayıp yapıştır deyip crack işlemini bitirmiş olursunuz. Masaüstü simgesinden doğru değil de ben oyun klasöründen yapayım derseniz, oyunun yüklendiği yere gelip, oyun klasörünü açıp, yapıştırma işlemini yaparak, cracki yapmış olursunuz.

Not: Ek bir işlem yapmadığınız takdirde oyunların ve programların klasörü C/Program Files’da bulunmaktadır.

Yukarıdakileri uygulayarak, crack işlemini oyunlarda kolaylıkla yapabilirsiniz. Programlarda da bazen bu yöntem işe yarasa da çoğu program patch ile uğraştırdığından bu işlem uzayabiliyor. Oyunlarda bu yöntemi kullanarak crack olayını yapmış olup, oyununuzu rahatça oynayabilirsiniz.

cracked

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ