Büyü nasıl yapılır?

yapmak aslında çok zor birşey değildir. Tabii ki kara – kötü büyüden bahsetmiyorum. Böyle kötü büyüler kesinlikle büyük günahtır. Dinimizce iyi ya da zaten yasaklanmıştır. Benim bahsetmek istediğim büyü ise aslında bir nevi enerji. Önünüzden yürüyen güzel bir kızın ya da yakışıklı bir erkeğin dönüp size bakmasını istiyorsunuz ve o an da size dönüp baktığında siz ne hissedersiniz? İşte bilim adamlarının hiç bir zaman çözemeyeceği bu iletişim türü de aslında bir nevi büyüdür. Büyü yapmak öyle filmlerdeki gibi “ dolor sit amet” durumları değildir. Büyü yapmak için saçma kelimelere değil doğuştan gelen yeteneğe ihtiyaç vardır. Eğer yeteneğiniz yoksa şimdi size bir büyü formulü versem bile işe yaramaz.

En kötü büyü aslında nazardır. Bir insana bakışlarımızla nazar değdirebiliriz. Mavi gözlü insanlarda bu konuda kaçmak gerekir. Ve size bir şekilde bakan insanı mutlaka uyarın, darılmasını boşverin ve sert bir dil bile olsa, gözün düşsün diye ona sesinizi mutlaka duyurun. Yoksa bir annenin sevgisi bile bebeğine nazar değdirebilirken. Sizin komşunuzun kıskançlığı, sizin hayatınızı sevmesi size ne kadar kötü nazar değdirir farkında mısınız? Nazar çok ciddiye alınması gereken bir konudur, nazardan hastalanmak, düz yolda düşmek mümkündür. Bir kişinin bakışları sizin hayatınızı değiştirebiliyorsa bu da büyüdür.

Önemli günlerde, her zaman yapmadığınız özel anlarda, kıskanılma olasılığınız fazla olan zamanlarda mutlaka takın. İlk defa biri ile görüşecekseniz, çok güzel giyinmişseniz, ilk defa bir yere gidiyorsanız, özellikle de televizyona çıkıyorsanız nazar boncuğunuzu unutmayınız. Yoksa sizi kıskanan gözler, hasetli bakışları sayesinde sizi o anda yere serebilir ve bütün heyecanınız, o güzel ve özel anınız bir anda sonlanabilir. Böyle insanlardan uzak durun demek fayda etmez, çünkü annenize, eşinize bile nazar değdiren kişi siz olabilirsiniz. O yüzden nazar boncuğunuzu yanınızdan ayırmamakta fayda var. Dediğim gibi farklı anlarda ise mutlaka görünen bir yerde taşıyın. Aman nazar değmesin, hoşça kalın.

büyü

Biz de bu sitemizin başarısına nazar değmesin diye, nazar boncuğu yayınlasak aslında hiç fena olmaz :D

Bu yazı için 1 Yorum yorum yapılmış.

  • valla cok salak ve aptalca istersen birde at nali asalim boynumuza garanti olur hem dinden bahsediyorsun gunah diyorsun sonra kullarin yaptigi bir sus esyasindan medet umuyorsunuz kizil derililerden afrikada ki kabilelerden farkiniz yok pes dogrusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*